Masáže a rituály

ceník

Masáže

Klasická/Sportovní masáž

Masáž, která je známá pro své rehabilitační a rekondiční účinky, ovšem nemusí být jen prostředkem k odstranění bolesti zad a jiných svalových partií těla. Tato masáž poskytne relaxační zážitek a ocení ji i lidé, kteří preferují silnější a hlubší masáže. Působí jako prevence před bloky vzniklými v pracovní zátěži, špatným sezením a dalšími činnostmi, které tělo výrazně namáhají. Zároveň však dokáže od takovýchto bloků pomoci. Náš masér Vám poradí, jak se vyvarovat dalším problémům a doporučí Vám, jak těmto problémům předcházet i sám – vhodným cvičením či protahováním. Tlakem, tahy, poklepy či třesením dojde k hluboké relaxaci svalů i mysli.

  • Dle Vámi zvoleného času masáže je možné masírovat vybranou partii, ale i celé tělo. K opomíjeným masážím patří masáž břicha – vhodná pro zlepšení peristaltiky střev a podpoření trávícího traktu, nebo také masáž hrudníku – která je mimořádně přínosnou technikou pro dýchací svaly a ocení ji ženy i muži, protože aniž bychom si to uvědomovali, právě svaly hrudní oblasti jsou velmi zatěžovanými partiemi.

Ajurvédská masáž

Ajurvédská masáž je součástí učení tzv. Ajurvédy. Toto prastaré učení o léčení, zdraví a dlouhověkosti je považováno za vůbec první lékařství a jeho mimořádné znalosti a postupy jsou ceněny dodnes. Jedním z nejúžasnějších léčebných postupů Ajurvédy je právě Ajurvédská masáž. Celou masáž provází jemné doteky a důraz je kladen na kvalitu olejů, kterými je klient masírován. Jsou to přírodní za studena lisované oleje, jejichž blahodárné účinky tak mohou spolu s masáží započít ozdravný proces. Masáž ovšem není pouze prostředkem k léčbě či způsobem, jak si udržet dobré zdraví. V dnešní době je cestou k hluboké relaxaci a uvolnění celého těla. Mimořádným zážitkem této masáže je masáž hlavy olejem, kdy z těla dostanete poslední zbytky stresu, únavy a vyčerpání. Celá Ajurvéda vnímá člověka jako jeden celek, který musí harmonicky fungovat, aby si tělo udrželo duševní i fyzickou rovnováhu, dobrou imunitu a stalo se odolným vůči stresu. Tato masáž je tedy vhodným odkazem dávné historie pro moderní dobu dneška.

Je prováděna přímou masáží rukami maséra. Tělo je masírováno plynulými pohyby směrem ke kloubům. Masáž není prováděna silnými tahy, i přesto patří k těm nejúčinnějším prostředkům jak se zbavit fyzických i psychických obtíží.

Královská masáž 4 rukou

Královská masáž je luxusní masáží, která uvolní nejen Vaše tělo, ale i mysl. Výjimečná souhra 4 rukou, střídání kontrastů intenzivní a jemné masáže Vás dokonale ponoří do pohody a relaxace a současně odblokuje Vaše svalstvo. Mozek se nedokáže soustředit na jedno místo, rezignuje a dokonale vypne. Vy si tak užijete masáž v naprostém stavu uvolnění za doprovodu dvou našich masérek.

Havajská masáž Lomi Lomi

Relaxační masáž, harmonizující tělo a duši. Říká se jí perla mezi masážemi. Masáž je založená na technikách použití prstů, dlaní, loktů a předloktí. Důležitá je především rytmika a energičnost pohybů. Masáž se doporučuje pro stimulaci krevního a lymfatického oběhu, odstraňuje svalové napětí, bolest a únavu, uvolňuje kloubní spojení a pomáhá také při detoxikaci organismu.

Masáž horkými kameny

Energetické dráhy těla slouží jako mapa, která je následována přikládáním zahřátých lávových kamenů. Teplo se rozlévá do těla a prostupuje jím do hloubky. Lávové kameny jsou postupně obměňovány, aby magický zážitek z jejich tepla a energie zůstal po celou dobu masáže zachován. Exkluzivní masérská technika dále pracuje s Vaším tělem, které je díky kamenům připraveno přijímat a užít si masáž mnohem intenzivněji. Masáž je velikým zážitkem právě díky mimořádnému energetickému proudění, které je pro tuto masáž tolik typické a svou oblibu slaví po celém světě.

Masáž je prováděna dlouhými tahy po hlavních svalových partiích. Kameny není vyvíjen vysoký tlak, jelikož síla masáže je nahrazena teplem kamenů. Tak je možné uvolnit i velmi zatuhlé svaly.

Masáž pro těhotné

Relaxační masáž pro těhotné ženy. Je vhodná pro 4. - 8. měsíc těhotenství. Masáž dopomáhá od bolesti zad, šíje a pocitu těžkých nohou, slouží k celkovému uvolnění těla a mysli. Uvolňuje stres, napětí a zlepšuje spánek. Současně odbourává bolest hlavy a přispívá k celkové pohodě nastávající maminky.

Masáž pro těhotné probíhá většinou v poloze na boku s podložením, za použití bio masážního oleje proti striím. Jedná se o směs výživných rostlinných olejů, které přispívají k pružnosti pokožky a její regeneraci. Příjemná bylinná vůně je dostatečně jemná pro citlivý čich těhotných žen. Po domluvě možnost použití i neparfémovaného bio kokosového oleje.

Masáž doporučujeme konzultovat s ošetřujícím lékařem.

Manuální lymfatická masáž

Lymfatický systém – jeden z nejdůležitějších systémů těla a zároveň jeden z nejpomalejších, který velmi rychle reaguje na negativní vlivy a špatný životní styl. Výrazně ho ovlivňuje druh zaměstnání – sedavé či dlouhodobé stání, nedostatek tekutin, nedostatek pohybu, který slouží jako pumpa lymfatického systému, špatná životospráva, ovšem i genetický předpoklad. Jeho špatná funkčnost se projevuje sníženou imunitou, zadržováním vody v těle, otoky končetin, otoky očí i obličeje nebo také celulitidou. Manuální lymfatická masáž stimuluje a rozproudí tok lymfy pomocí speciálních hmatů. Masáž je nebolestivá, což je velmi důležitým kritériem dobře provedené masáže. Díky manuální masáži se masér může zaměřit na konkrétní místa postižená otokem, zhoršeným prouděním systému, s projevy celulitidy… Lymfatická masáž by měla být prováděná v minimálně deseti opakováních.

Masér postupně uvolňuje partie těla v sestupné tendenci, pomocí pumpovacích hmatů a tlaků vyvíjených na podkoží, čímž je rozprouděna lymfa.

4Comfort rituál

Nechte se hýčkat svými smysly!

Zažijte dokonalý harmonický prožitek a souznění Vašeho těla a mysli. Přesně to jsou 4Comfort rituály.

Provedeme Vás nádherným, jedinečným a neopakovatelným zážitkem, díky kterému se dostanete do těch nejvzdálenějších koutů světa. Kombinace exkluzivních masáží, rituálů, aromaterapie a jedinečných postupů, Vám dá možnost na chvíli zapomenout na okolní svět a „odletět“ kamkoliv, kam Vás Vaše fantazie a smysly odnesou.

Nechte Vaše smysly, aby Vám vybraly tu správnou podobu rituálu a dopřejte si v doprovodu Vašeho osobního průvodce (našeho maséra) tento úžasný relaxační zážitek.

Rituály Pure Fiji

K rituálům Pure Fiji vstup do Saunového světa 120min zdarma.

Pure Fiji znamená především hloubkovou detoxikaci a důkladnou očistu těla. Používané exotické oleje s kokosovým mlékem jsou hypoalergenní, krásně voní a především zanechávají pokožku neuvěřitelně vláčnou a hydratovanou už po první aplikaci.

Bio kosmetika Pure Fiji z exotického ostrova Fiji je směsí extra panenského kokosového oleje a výtažků z exotických oříšků. Kokosový olej je ručně lisovaný z čerstvého kokosu technologií studeného procesu, který zachovává přírodní živiny. Ty mají hluboké hydratační účinky a sílu antioxidantů, které chrání pokožku před volnými radikály a pomáhají její regeneraci. Pure Fiji nabízí intenzivní hydratační tělové oleje, krémová kokosová másla, vyživující mýdla a peelingy s krystalky cukrové třtiny, které rozzáří a zvláční Vaši pleť. Neváhejte si vychutnat jedinečné rituály Pure Fiji také na manikúře a pedikúře 4Comfort.

Rituál MATAMANOA

Masáž studenými a horkými mušlemi přímo z ostrova Fiji v sobě spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Střídání horkých a studených mušlí má vysoce harmonizující účinky. Díky jejich blahodárné energetické vibraci načerpané přímo z moře jsou jimi masírovány čakry a energetické dráhy na těle. 

Obsahuje tlakovou masáž, masáž těla horkými a studenými mušlemi, zábal, masáž hlavy. 

Rituál FIJI

Hloubkově vyživující rituál, který navrací pokožce hydrataci, elasticitu a tím i mladistvý vzhled. Zlepšuje její prokrvení a posiluje pojivové tkáně. Tento exotický rituál začíná hloubkovým vyčištěním pórů a odstraněním staré pokožky aplikací kokosového krémového peelingu. Následuje tělový zábal, který hydratuje a vyživí do hloubky poškozenou pokožku vitamíny A, B, C a E. Pro závěrečné zklidnění a relaxaci je pokožka ošetřena opět několika kapkami přírodního kokosového oleje.

Obsahuje kokosový peeling, celotělový zábal, přikládání horkých kamenů a ošetření vlasů a pokožky hlavy exotickým olejem.

 

 

 

Ceník

V ceně masáží je zahrnuto zapůjčení osušky, prostěradla, teplý čaj nebo voda dle výběru a na vyžádání hygienické pantofle.

Délka masáže je orientační. Může se v rozmezí 5 min lišit.

Možnost rezervace i na společné masáže*.

K masážím Pure fiji je vstup do wellness na 120 min zdarma.

Hotovost

Comfort + VIP karta

Sauna 30 min před masáží
Pro držitele VIP karty zcela zdarma!
Hotovost
100,- Kč
Comfort + VIP karta
90,- Kč
Klasická / sportovní masáž (55 min)
Hotovost
1 190,- Kč
Comfort + VIP karta
1 120,- Kč
Klasická / sportovní masáž (80 min)
Hotovost
1 490,- Kč
Comfort + VIP karta
1 390,- Kč
Havajská masáž Lomi Lomi (55 min)
Hotovost
1 190,- Kč
Comfort + VIP karta
1 120,- Kč
Masáž těla horkými kameny (50 min)
Tuto masáž nelze provádět jako párovou (v případě zájmu o párovou masáž je potřeba zvolit vždy druhou masáž jiného druhu).
Hotovost
1 290,- Kč
Comfort + VIP karta
1 220,- Kč
Medová masáž (55 min)
Hotovost
1 190,- Kč
Comfort + VIP karta
1 120,- Kč
Ajurvédská masáž (55 min)
Hotovost
1 290,- Kč
Comfort + VIP karta
1 190,- Kč
Ajurvédská masáž (80 min)
Hotovost
1 490,- Kč
Comfort + VIP karta
1 390,- Kč
Masáž pro těhotné (55 min)
Masáž zad, šíje, bříška, dolních a horních končetin a obličeje, za použití oleje proti striím, vhodná ve 4.-8.měsíci těhotenství.
Hotovost
1 190,- Kč
Comfort + VIP karta
1 120,- Kč
4Comfort rituál (80 min)
Hotovost
1 490,- Kč
Comfort + VIP karta
1 490,- Kč
Rituál MATAMANOA (80 min) Pure Fiji
Tlaková masáž, masáž těla horkými a studenými mušlemi, zábal, masáž hlavy.
Hotovost
1 990,- Kč
Comfort + VIP karta
1 990,- Kč
Rituál FIJI (80 min) Pure Fiji
Kokosový peeling, celotělový zábal, přikládání horkých kamenů, ošetření vlasů a pokožky hlavy exotickým olejem.
Hotovost
1 990,- Kč
Comfort + VIP karta
1 990,- Kč
Královská masáž 4 rukou (dvě masérky) (55 min)
Hotovost
2 390,- Kč
Comfort + VIP karta
2 250,- Kč