MASÁŽE A RITUÁLY

Vyberte si z naší široké nabídky masáží a rituálů. Na všechny masáže používáme kvalitní bio kokosový olej. Po domluvě možnost použití i neparfémovaného bio kokosového oleje.

Klasická/sportovní masáž

Masáž, která je známá pro své rehabilitační a rekondiční účinky, Nemusí být jen prostředkem k odstranění bolesti zad a jiných svalových partií těla. Působí jako prevence před bloky vzniklými v pracovní zátěži, špatným sezením a dalšími činnostmi, které tělo výrazně namáhají. 

Havajská masáž Lomi Lomi

Relaxační masáž harmonizující tělo a duši. Masáž je založená na technikách použití prstů, dlaní, loktů a předloktí. Důležitá je především rytmika a energičnost pohybů. 

Masáž lávovými kameny

Exkluzivní masérská technika, která je zážitkem právě díky mimořádnému energetickému proudění, které je pro tuto masáž tolik typické a svou oblibu slaví po celém světě.

Masáž je prováděna dlouhými tahy po hlavních svalových partiích. Kameny není vyvíjen vysoký tlak, jelikož síla masáže je nahrazena teplem kamenů. Tak je možné uvolnit i velmi zatuhlé svaly.

Ajurvédská masáž

Celou masáž provází jemné doteky a důraz je kladen na kvalitu olejů, kterými je klient masírován.

Mimořádným zážitkem této masáže je masáž hlavy olejem, který z těla odstraní poslední zbytky stresu, únavy a vyčerpání.

Ajurvéda vnímá člověka jako jeden celek, který musí harmonicky fungovat, aby si tělo udrželo duševní i fyzickou rovnováhu, dobrou imunitu a stalo se odolným vůči stresu. 


Medová masáž

Jedná se o hodně intenzivní masáž, která je jedním ze způsobů detoxikace. Masáž dodává kůži minerály, vitamíny a enzymy, podporuje imunitu a oživuje organismus.

Med nanesený na záda vytahuje škodlivé usazeniny a toxiny, které nám způsobují nemoci, jak fyzické, tak psychické.

Královská masáž 4 rukou

Královská masáž je luxusní masáží, která uvolní nejen Vaše tělo, ale i mysl. Výjimečná souhra 4 rukou, střídání kontrastů intenzivní a jemné masáže Vás dokonale ponoří do pohody a relaxace a současně odblokuje Vaše svalstvo. Mozek se nedokáže soustředit na jedno místo, rezignuje a dokonale vypne. Vy si tak užijete masáž v naprostém stavu uvolnění za doprovodu našich dvou masérek.

Masáž pro těhotné

Tato relaxační masáže je vhodná pro 4. - 8. měsíc těhotenství. Dopomáhá od bolesti zad, šíje a pocitu těžkých nohou, slouží k celkovému uvolnění těla a mysli. Uvolňuje stres, napětí a zlepšuje spánek. Současně odbourává bolest hlavy a přispívá k celkové pohodě nastávající maminky.

Masáž pro těhotné probíhá většinou v poloze na boku s podložením, za použití bio masážního oleje proti striím. Jedná se o směs výživných rostlinných olejů, které přispívají k pružnosti pokožky a její regeneraci. Příjemná bylinná vůně je dostatečně jemná pro citlivý čich těhotných žen. 

Masáž doporučujeme konzultovat s ošetřujícím lékařem.

Rituál Fiji

Hloubkově vyživující rituál, který navrací pokožce hydrataci, elasticitu a tím i mladistvý vzhled. Zlepšuje její prokrvení a posiluje pojivové tkáně. Tento exotický rituál začíná hloubkovým vyčištěním pórů a odstraněním staré pokožky aplikací kokosového krémového peelingu. Následuje tělový zábal, který hydratuje a vyživí do hloubky poškozenou pokožku vitamíny A, B, C a E. 

V ceně vstup do saunového světa na 120 min. zdarma.

Rituál Matamanoa

Masáž studenými a horkými mušlemi přímo z ostrova Fiji v sobě spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Střídání horkých a studených mušlí má vysoce harmonizující účinky. Díky jejich blahodárné energetické vibraci načerpané přímo z moře jsou jimi masírovány čakry a energetické dráhy na těle. Je vhodná i pro muže.

V ceně vstup do saunového světa na 120 min. zdarma.

4Comfort rituál

Nechte se hýčkat svými smysly!

Zažijte dokonalý harmonický prožitek a souznění Vašeho těla a mysli. Přesně to je 4Comfort rituál - "Rituál na míru".

Na základě Vámi zvolené vůně následuje postup rituálu - a to energetizující prokartáčování, zvuková lázeň tibetské mísy nebo prohřátí nahřátými mušlemi.

Provedeme Vás nádherným, jedinečným a neopakovatelným zážitkem, díky kterému se dostanete do těch nejvzdálenějších koutů světa. Kombinace exkluzivních masáží, rituálů, aromaterapie a jedinečných postupů, Vám dá možnost na chvíli zapomenout na okolní svět a „odletět“ kamkoliv, kam Vás Vaše fantazie a smysly odnesou.

V ceně vstup do saunového světa na 30 min. zdarma.