Masáže a zábaly

ceník

Masáže a zábaly, relax a úleva pro Vaše tělo ve 4Comfort

WELLNESS CENTRUM 4COMFORT nabízí řadu nejrůznějších masáží prováděných certifikovanými maséry.

 • Klasické, sportovní a relaxační masáže
 • Antistresové a Ajurvédské masáže
 • Kokosový rituál a Hřejivý rituál
 • Masáž horkými kameny
 • Manuální lymfatická masáž
 • Baňkování
 • Havajská masáž, Královská masáž 4rukou, Aromarituál Decleor
 • Masáže pro těhotné Novinka!

Dopřejte si klasické či relaxační masáže od jednoho z našich vysoce kvalifikovaných odborníků.

Nebo hledáte něco netradičního? Dokonalým zážitkem pro Vás bude relaxace při rituálech Pure Fiji, které odrážejí krásu, ducha a tradice ostrova Fiji. Exotické ošetření je navrženo tak, aby využívalo přírodní produktů, zahrnující dary přírody a jedinečnost Fiji, oslavující mládí a krásu.

Masáže

Klasická/Sportovní masáž

Masáž, která je známá pro své rehabilitační a rekondiční účinky, ovšem nemusí být jen prostředkem k odstranění bolesti zad a jiných svalových partií těla. Tato masáž poskytne relaxační zážitek a ocení ji i lidé, kteří preferují silnější a hlubší masáže. Působí jako prevence před bloky vzniklými v pracovní zátěži, špatným sezením a dalšími činnostmi, které tělo výrazně namáhají. Zároveň však dokáže od takovýchto bloků pomoci. Náš masér Vám poradí, jak se vyvarovat dalším problémům a doporučí Vám, jak těmto problémům předcházet i sám – vhodným cvičením či protahováním. Tlakem, tahy, poklepy či třesením dojde k hluboké relaxaci svalů i mysli.

 • Dle Vámi zvoleného času masáže je možné masírovat vybranou partii, ale i celé tělo. K opomíjeným masážím patří masáž břicha – vhodná pro zlepšení peristaltiky střev a podpoření trávícího traktu, nebo také masáž hrudníku – která je mimořádně přínosnou technikou pro dýchací svaly a ocení ji ženy i muži, protože aniž bychom si to uvědomovali, právě svaly hrudní oblasti jsou velmi zatěžovanými partiemi.

Ajurvédská masáž

Ajurvédská masáž je součástí učení tzv. Ajurvédy. Toto prastaré učení o léčení, zdraví a dlouhověkosti je považováno za vůbec první lékařství a jeho mimořádné znalosti a postupy jsou ceněny dodnes. Jedním z nejúžasnějších léčebných postupů Ajurvédy je právě Ajurvédská masáž. Celou masáž provází jemné doteky a důraz je kladen na kvalitu olejů, kterými je klient masírován. Jsou to přírodní za studena lisované oleje, jejichž blahodárné účinky tak mohou spolu s masáží započít ozdravný proces. Masáž ovšem není pouze prostředkem k léčbě či způsobem, jak si udržet dobré zdraví. V dnešní době je cestou k hluboké relaxaci a uvolnění celého těla. Mimořádným zážitkem této masáže je masáž hlavy olejem, kdy z těla dostanete poslední zbytky stresu, únavy a vyčerpání. Celá Ajurvéda vnímá člověka jako jeden celek, který musí harmonicky fungovat, aby si tělo udrželo duševní i fyzickou rovnováhu, dobrou imunitu a stalo se odolným vůči stresu. Tato masáž je tedy vhodným odkazem dávné historie pro moderní dobu dneška.

Je prováděna přímou masáží rukami maséra. Tělo je masírováno plynulými pohyby směrem ke kloubům. Masáž není prováděna silnými tahy, i přesto patří k těm nejúčinnějším prostředkům jak se zbavit fyzických i psychických obtíží.

Královská masáž 4 rukou

Královská masáž je luxusní masáží, která uvolní nejen Vaše tělo, ale i mysl. Výjimečná souhra 4 rukou, střídání kontrastů intenzivní a jemné masáže Vás dokonale ponoří do pohody a relaxace a současně odblokuje Vaše svalstvo. Mozek se nedokáže soustředit na jedno místo, rezignuje a dokonale vypne. Vy si tak užijete masáž v naprostém stavu uvolnění za doprovodu dvou našich masérek.

Kokosový rituál

Komplexní regenerační péče o tělo spojená s kokosovou olejovou masáží. Hloubkově vyživující rituál navrací pokožce hydrataci, elasticitu a tím i mladistvý vzhled. Zlepšuje prokrvení pokožky a redukuje vrásky a strie.

Havajská masáž Lomi Lomi

Relaxační masáž, harmonizující tělo a duši. Říká se jí perla mezi masážemi. Masáž je založená na technikách použití prstů, dlaní, loktů a předloktí. Důležitá je především rytmika a energičnost pohybů. Masáž se doporučuje pro stimulaci krevního a lymfatického oběhu, odstraňuje svalové napětí, bolest a únavu, uvolňuje kloubní spojení a pomáhá také při detoxikaci organismu.

Hřejivý rituál

Intenzivní masážní rituál, vyvolává silný pocit prohřátí, prokrvuje svaly a ulevuje od svalových křečí. Urychluje regeneraci a odstraňuje bolesti a únavu těla a svalstva.

Masáž horkými kameny

Energetické dráhy těla slouží jako mapa, která je následována přikládáním zahřátých lávových kamenů. Teplo se rozlévá do těla a prostupuje jím do hloubky. Lávové kameny jsou postupně obměňovány, aby magický zážitek z jejich tepla a energie zůstal po celou dobu masáže zachován. Exkluzivní masérská technika dále pracuje s Vaším tělem, které je díky kamenům připraveno přijímat a užít si masáž mnohem intenzivněji. Masáž je velikým zážitkem právě díky mimořádnému energetickému proudění, které je pro tuto masáž tolik typické a svou oblibu slaví po celém světě.

Masáž je prováděna dlouhými tahy po hlavních svalových partiích. Kameny není vyvíjen vysoký tlak, jelikož síla masáže je nahrazena teplem kamenů. Tak je možné uvolnit i velmi zatuhlé svaly.

Baňková masáž, baňkování 

Baňková masáž je starověká čínská metoda. Tato metoda tělo prokrví, okysličí a uvolní. Obnovuje správnou funkci vnitřních orgánů a pozitivně ovlivňuje lymfatický systém.

Baňka silným podtlakem v místě působení přivodí silné prokrvení, prohřátí a okysličení dané oblasti. Tím dochází k odplavení nahromaděných škodlivin, úlevě při bolestech zad a k úpravě funkce příslušného vnitřního orgánu. Podtlak má však za následek popraskání jemných vlásečnic a vzniká malý krevní výron zřetelný jako modřina. Je méně hlubší a za pár dní se vstřebá (rychlost vstřebávání je individuální, s častějším opakováním aplikace se zkracuje). Působení baňkou pozitivně ovlivňuje také pochody látkové výměny v přilehlém okolí a stimulujeme imunitu organismu. Po masáži se nedoporučuje žádná velká fyzická aktivita jako např. cvičení, těžká práce apod.

Masáž není vhodná pro osoby:

 • s onemocněním krve (špatná srážlivost, hemofilie, trombózy)
 • s nádorovým onemocněním
 • trpící těžkými psychickými poruchami
 • nacházející se ve stavech těžkého vyčerpání
 • baňkování se nesmí provádět u onemocnění kůže (plísně, záněty, vředy, akné, ekzémy, odřeniny, pohmožděniny, rány)
 • z pohledu čínské medicíny se nebaňkuje při jangových stavech onemocnění (otoky, vodnatost)

Masáž pro těhotné

Relaxační masáž pro těhotné ženy. Je vhodná pro 4. - 8. měsíc těhotenství. Masáž dopomáhá od bolesti zad, šíje a pocitu těžkých nohou, slouží k celkovému uvolnění těla a mysli. Uvolňuje stres, napětí a zlepšuje spánek. Současně odbourává bolest hlavy a přispívá k celkové pohodě nastávající maminky.

Masáž pro těhotné probíhá většinou v poloze na boku s podložením, za použití bio masážního oleje proti striím. Jedná se o směs výživných rostlinných olejů, které přispívají k pružnosti pokožky a její regeneraci. Příjemná bylinná vůně je dostatečně jemná pro citlivý čich těhotných žen. Po domluvě možnost použití i neparfémovaného bio kokosového oleje.

Masáž doporučujeme konzultovat s ošetřujícím lékařem.

Manuální lymfatická masáž

Lymfatický systém – jeden z nejdůležitějších systémů těla a zároveň jeden z nejpomalejších, který velmi rychle reaguje na negativní vlivy a špatný životní styl. Výrazně ho ovlivňuje druh zaměstnání – sedavé či dlouhodobé stání, nedostatek tekutin, nedostatek pohybu, který slouží jako pumpa lymfatického systému, špatná životospráva, ovšem i genetický předpoklad. Jeho špatná funkčnost se projevuje sníženou imunitou, zadržováním vody v těle, otoky končetin, otoky očí i obličeje nebo také celulitidou. Manuální lymfatická masáž stimuluje a rozproudí tok lymfy pomocí speciálních hmatů. Masáž je nebolestivá, což je velmi důležitým kritériem dobře provedené masáže. Díky manuální masáži se masér může zaměřit na konkrétní místa postižená otokem, zhoršeným prouděním systému, s projevy celulitidy… Lymfatická masáž by měla být prováděná v minimálně deseti opakováních.

Masér postupně uvolňuje partie těla v sestupné tendenci, pomocí pumpovacích hmatů a tlaků vyvíjených na podkoží, čímž je rozprouděna lymfa.

Antistresová masáž hlavy

Tradiční indická masáž hlavy se praktikuje v Indii jako součást ájurvédského učení a je známá více než tisíc let. Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. Pokud je aplikována pravidelně, tak dokáže omezit nebo i odstranit výskyt migrén. Samotná masáž hlavy podporuje růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu.

Masáž využívá tlakových a klouzavých hmatů v oblasti šíje a vlasové části hlavy. Jejichž síla je uzpůsobena individuálnímu problému či požadavkům klienta.

Masáž plosek nohou

Tato technika má velmi staré kořeny - zhruba 5000 tis. let. Stejně jako tehdy, tak i dnes je jejím velkým posláním léčba a především prevence. Vychází z myšlenky, že celé tělo se nám promítá do plosek nohou a může zde tedy najít odraz orgánů, jakými jsou srdce, plíce, střeva, ale i oči nebo páteř. Masáží dochází k velkému uvolnění.

 

Zábaly

Regenerační zábal a masáž rukou

Hydratace kokosovým mlékem, peeling rukou a předloktí, masáž rukou

Regenerační zábal a masáž nohou

Dodává nohám pocit uvolnění a svěžesti, pomocí mléčné koupele, krémového peelingu a masáže nohou

Společné chvíle ve dvou

Zážitek je nejmocnější v tu chvíli, kdy ho máte s kým sdílet. Aby se stal Váš zážitek nejmocnějším, připravili jsme pro páry či přátele masážní místnost s dvěma masážními lehátky. Vy se tak budete moci masírovat společně a být jeden druhému nablízku.

Ceník

V ceně masáží je zahrnuto zapůjčení osušky, prostěradla, teplý čaj nebo voda dle výběru a na vyžádání hygienické pantofle.

Délka masáže je orientační. Může se v rozmezí 5 min lišit.

Možnost rezervace i na společné masáže*.

Hotovost

Comfort + VIP karta

Sauna 30 min před masáží
Pro držitele VIP karty zcela zdarma!
Hotovost
100,- Kč
Comfort + VIP karta
90,- Kč
Královská masáž 4 rukou (dvě masérky) (55 min)
Hotovost
2 390,- Kč
Comfort + VIP karta
2 250,- Kč
Havajská masáž Lomi Lomi (55 min)
Hotovost
1 190,- Kč
Comfort + VIP karta
1 120,- Kč
Havajská masáž Lomi Lomi (80 min)
Hotovost
1 490,- Kč
Comfort + VIP karta
1 390,- Kč
Klasická / sportovní masáž (40 min)
Hotovost
990,- Kč
Comfort + VIP karta
930,- Kč
Klasická / sportovní masáž (55 min)
Hotovost
1 190,- Kč
Comfort + VIP karta
1 120,- Kč
Klasická / sportovní masáž (80 min)
Hotovost
1 490,- Kč
Comfort + VIP karta
1 390,- Kč
Ajurvédská masáž (55 min)
Hotovost
1 290,- Kč
Comfort + VIP karta
1 190,- Kč
Ajurvédská masáž (80 min)
Hotovost
1 490,- Kč
Comfort + VIP karta
1 390,- Kč
Masáž těla horkými kameny (50 min)
Tuto masáž nelze provádět jako párovou (v případě zájmu o párovou masáž je potřeba zvolit vždy druhou masáž jiného druhu).
Hotovost
1 290,- Kč
Comfort + VIP karta
1 220,- Kč
Masáž těla horkými kameny (80 min)
Tuto masáž nelze provádět jako párovou (v případě zájmu o párovou masáž je potřeba zvolit vždy druhou masáž jiného druhu).
Hotovost
1 490,- Kč
Comfort + VIP karta
1 400,- Kč
Kokosový rituál (50 min)
Hotovost
1 490,- Kč
Comfort + VIP karta
1 490,- Kč
Hřejivý rituál (55 min)
Hotovost
1 490,- Kč
Comfort + VIP karta
1 490,- Kč
Chladivý rituál (55 min)
Hotovost
1 490,- Kč
Comfort + VIP karta
1 490,- Kč
Medová masáž (55 min)
Hotovost
1 190,- Kč
Comfort + VIP karta
1 120,- Kč
Antistresová masáž hlavy (25 min)
Hotovost
590,- Kč
Comfort + VIP karta
555,- Kč
Masáž plosek nohou (25 min)
Hotovost
590,- Kč
Comfort + VIP karta
555,- Kč
Masáž pro těhotné (55 min)
Masáž zad, šíje, bříška, dolních a horních končetin a obličeje, za použití oleje proti striím, vhodná ve 4.-8.měsíci těhotenství.
Hotovost
1 190,- Kč
Comfort + VIP karta
1 120,- Kč
Baňkování (50 min)
Hotovost
1 190,- Kč
Comfort + VIP karta
1 120,- Kč
Manuální lymfatická masáž vybrané části těla (80 min)
Např. horní či dolní končetiny, obličej, šíje...
Hotovost
1 490,- Kč
Comfort + VIP karta
1 400,- Kč
Manuální lymfatická masáž celého těla (110 min)
Hotovost
1 890,- Kč
Comfort + VIP karta
1 790,- Kč
Manuální lymfatická masáž (5×80 min)
Hotovost
6 590,- Kč
Comfort + VIP karta
6 590,- Kč
Manuální lymfatická masáž (5×110 min)
Hotovost
8 390,- Kč
Comfort + VIP karta
8 390,- Kč
Regenerační zábal a masáž rukou (40 min)
Hotovost
590,- Kč
Comfort + VIP karta
555,- Kč
Regenerační zábal a masáž nohou (40 min)
Hotovost
590,- Kč
Comfort + VIP karta
555,- Kč