Dárkové poukazy

• Darujte péči • Darujte relaxaci • Darujte radost •
• Darujte zážitek • Darujte krásu • Darujte odpočinek •

Neustále si lámete hlavu nad tím, čím obdarovat své nejbližší, přátele nebo třeba i obchodní partnery či zaměstnance? Darujte jim nezapomenutelný dárek v podobě opravdového zážitku na nejvyšší úrovni. Každý si z naší pestré nabídky služeb vybere tu, která je vhodná pro daný okamžik či událost.

Nabízíme dárkové šeky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 1500,- 2000,- Kč, 3000,- Kč.

Na Vaše přání Vám vystavíme poukaz přímo na vybranou službu bez udání hodnoty poukazu.

Nakupovat můžete na naší recepci nebo našem e-shopu.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte info@4comfort.cz

Je naše centrum pro Vás příliš vzdálené pro osobní odběr? Samozřejmostí je také zasílání poukazu na Vaši adresu nebo nakupování přes e-shop.

Platnost poukazu: Informace o platnosti poukazu neleznete na jeho zadní straně. Poukaz je možné uplatnit na jinou službu ve stejné hodnotě. Doba platnosti poukazu zakoupeného na recepci nebo eshopu je 12 měsíců. U akčních nabídek nebo darovaných poukazů se doba platnosti může lišit. Peníze za zakoupené poukazy nevracíme.

Prodloužení propadlého poukazu

Každý dárkový poukaz má platnost uvedenou na jeho zadní straně. Po uplynutí uvedeného data je možné si poukaz prodloužit pouze za poplatek ve výši 20% z aktuální ceny poukazu nebo služby, a to v době do 6-ti měsíců od původního data platnosti dárkového poukazu. K této platbě obdržíte účtenku, která je nedílnou součástí prodlouženého poukazu a je potřeba ji předložit společně s poukazem při čerpání služby, kterou je taktéž nutno uskutečnit ve lhůtě do 6-ti měsíců od uplynutí data platnosti poukazu. Prodloužení poukazu je možné provést pouze fyzicky na recepci Wellness centra 4Comfort. 

Prodloužení platnosti se vztahuje výhradně na poukazy zakoupené na našem e-shopu nebo na recepci. Nevztahuje se na prodloužení voucherů zakoupených na slevových portálech (např. Slevomat.cz). Taktéž není možné prodloužit platnost u poukazů 1+1 osoba zdarma. Slevy a výhody se nesčítají.

Poplatek není možné hradit prostřednictvím benefitních programů.

Poukaz po expiraci delší než 6 měsíců nelze prodloužit.