ZEŠTÍHLENÍ A BOJ S CELULITIDOU

Jedinečný program proti celulitidě a na zvýšení elasticity pokožky od italské spa kosmetiky Comfort Zone.

Manuální lymfatická masáž

Lymfatický systém – jeden z nejdůležitějších systémů těla a zároveň jeden z nejpomalejších, který velmi rychle reaguje na negativní vlivy a špatný životní styl. Výrazně ho ovlivňuje dlouhodobé stání, nebo sezení, nedostatek tekutin, nedostatek pohybu, který slouží jako pumpa lymfatického systému, špatná životospráva, ovšem i genetický předpoklad. Jeho špatná funkčnost se projevuje sníženou imunitou, zadržováním vody v těle, otoky končetin, otoky očí i obličeje nebo také celulitidou. Manuální lymfatická masáž stimuluje a rozproudí tok lymfy pomocí speciálních hmatů. Masáž je nebolestivá, což je velmi důležitým kritériem dobře provedené masáže. Díky manuální masáži se masér může zaměřit na konkrétní místa postižená otokem, zhoršeným prouděním systému, s projevy celulitidy. Lymfatická masáž by měla být prováděná v minimálně deseti opakováních.

Masér postupně uvolňuje partie těla v sestupné tendenci, pomocí pumpovacích hmatů a tlaků vyvíjených na podkoží, čímž je rozprouděna lymfa.

Body strategist Thermogenic attack

  • zeštíhlení/redukce celulitidy
  • intenzivní thermogenní léčba hluboké odolné celulitidy
  • thermoefekt
  • ideální na zimní obodobí
  • ošetřované partie - břicho, hýždě, nohy + masáž hlavy nebo rukou

Intenzivní péče obsahující řasu Fucus, ideální pro ty nejvíce viditelné a přetrvávající projevy celulitidy a pro viditelné zeštíhlení celé postavy. Vhodné jako léčba rezistentní celulitidy a redukce lokalizovaných tukových tkání. 
Nevhodné pro těhotné a kojící ženy a v případě onemocnění štítné žlázy.

Body strategist Double peel

Díky dvojitému peelingu budete zbavena odumřelých částeček kůže a pokožka bude viditelně projasněná a hebká na dotek. Lépe poté vstřebává další péči, kterou jí dodáváme a především bude lépe připravena na dokonalé opálení. Ošetření double peel mimo jiné nabízí kompletní a hlubokou regeneraci pro dokonale hladkou a měkkou pokožku díky mechanickému a chemickému peelingu a výživnému krému, který je určen dle stavu pokožky klientky (celulitidní, zpevňující či odvodňující). 

Ošetření je vhodné v každém ročním období, zejména v letních měsících před sluněním a pro udržení opálení.