SAUNOVÝ SVĚT

V našem saunovém světě si můžete vychutnat 6 druhů saun. V zimní sezóně nabízíme saunové ceremoniály saunování pro rodiče s dětmi

Finská sauna

Nejznámější ze všech typů saun. Využívá účinků vysokých teplot a nízké vlhkosti vzduchu. V horkém prostředí finské sauny dochází k silnému pocení a prohřátí celého organismu.

Teplota
90-100 °C
Vlhkost
5 %

Vario sauna

Vario sauna je moderním typem sauny s vyšší vlhkostí, kde si můžete navíc dopřát vůně bylinek.

Teplota
60-75 °C
Vlhkost
50-70 %

Saunový dóm se Saunovými ceremoniály

Naše největší sauna, ve které se konají řízené ceremoniály
s kvalifikovanými saunovými mistry v tomto oboru. 

V LETNÍM SEZÓNĚ MIMO PROVOZ!

Kapacita
35 os.
Teplota
85 - 95 °C

Stromová sauna“Na kus řeči"

Ojedinělá sauna, která Vám nabízí možnost popovídat si s přáteli i v jinak klidovém prostředí wellness centra. K dispozici je vědro pro libovolný polev kamen.

Kapacita
8 os.
Teplota
80-90 °C

Aroma parní lázeň

Do prohřáté parní sauny jsou vháněny aromatické esence, které mají příznivé účinky na lidský organismus, především na dýchací cesty a pokožku. Parní lázeň současně přispívá k regeneraci svalstva a zmírňuje celkovou únavu.

V LETNÍM SEZÓNĚ MIMO PROVOZ!

Teplota
40-45 °C
Vlhkost
95-100 %

Solná parní inhalace

V této jedinečné sauně vodní pára prochází skrze pakistánské solné kameny, které se pozvolna rozpouštějí, odpařují a uvolňují do ovzduší velké množství mikročástic soli, jódu a stopových prvků. Tyto látky mají prokazatelné blahodárné účinky pro lidský organismus.

Teplota
45-49 °C
Vlhkost
100 %

Relaxační bazén se slanou vodou

Bazén s perličkovou lázní je součástí Saunového světa. Obsahuje sůl z Mrtvého moře, která hraje velkou roli při léčbě nemocí, jako jsou lupénka, ekzém, akné, revmatismus, akutní a chronické záněty či bolesti pohybového aparátu.


Kapacita
15 os.
Teplota
30 °C