Pedikúra

4Comfort specialista na pedikúru a manikúru

WELLNESS CENTRUM 4COMFORT se o Vaše nohy i ruce postará s nadstandardní péčí.

 • suchá pedikúra Alessandro
 • mokrá pedikúra Footlogix
 • exotická kosmetika Pure Fiji
 • pernamentní lak - SHELLAC - 
 • hydratační zábaly
 • masáže

Stejně jako na krásnou pleť se dnes kladou nároky také na krásnou pokožku nohou. Wellness centrum 4Comfort pracuje se špičkovými německými značkami Alessandro a Footlogix a také s bio kosmetikou Pure Fiji z exotického ostrova Fiji.

Nejenom ruce, ale také nohy jsou vizitkou každého z nás, a proto je důležité o ně pravidelně pečovat.

Kompletní nabídku služeb najdete níže v ceníku.

Footlogix

Footlogix Pediceuticals je revoluční a inovativní řada produktů pro péči o nohy, která byla vyvinuta tak, aby poskytovala účinnou a transformující péči pro různá onemocnění pokožky nohou - od prosté suché pleti nohou až po závažnější kožní problémy způsobené cukrovkou. 

Vlastnosti a výhody, které Footlogix přináší:

 • BEZ OKLUZE Nevytváří neprůchodný, nepropustný film, tudíž nenarušují ani nebrání přirozené funkci pokožky.
 • NEMASTNÉ Ponožky i boty lez nosit ihned po aplikaci pěny, nezničí ani kompresní punčochy. "Jednoduše naneseté a můžete jít"!
 • HYGIENICKÉ Aplikátory mají uzavřený systém, který brání proniknutí vzduchu a bakterií do obalu produktu, čímž nedochází ke kontaminaci a umožňuje tak antibakteriální dávkování.
 • EFEKTIVNÍ Pečuje o problematickou pokožku nohou od suché pleti až po diabetickou nohu, chrání pleť před infekcemi.
 • SNADNO POUŽITELNÉ Produkty se rychle vstřebávají, což umožňuje jednoduchou a rychlou aplikaci.
 • ÚČINNÉ Překvapivé výsledky po první aplikaci a viditelné změny již v pouhých pár dnech.
 • SCHVÁLENÉ předními lékaři po celé Evropě a Severní Americe.
 • TRANSFORMUJÍCÍ Footlogix znásobí výsledek pedikérského ošetření, protože "snoubení medicíny s pedikúrou" bude vidět. 

Alessandro

Alessandro je profesionální německá kosmetika, která pečuje o nehty, ruce a nohy. Již přes 20 let se drží na špičce ve svém oboru, a to jak v oblasti inovací, tak zákaznického servisu. Mezi její největší přednosti patří například Suchá pedikúra bez použití skalpelu či svlékací lak na nehty Striplac který vydrží bez chybičky až 10 dní - po celou dobu se krásně leskne, nemění barvu a působí jako čerstvě nalakovaný. Když vás po 10/14ti dnech barva přestane bavit, stačí Striplac jednoduše odloupnout od kořene nehtů. Nehet zůstává zdravý, posílený, není vystaven působení odlakovače, acetonu nebo pilování.

Pure Fiji

je směsí extra panenského kokosového oleje a výtažků z exotických oříšků. Kokosový olej je ručně lisovaný z čerstvého kokosu technologií studeného procesu, který zachovává přírodní živiny. Ty mají hluboké hydratační účinky a sílu antioxidantů, které chrání pokožku před volnými radikály a pomáhají její regeneraci. Pure Fiji nabízí intenzivní hydratační tělové oleje, krémová kokosová másla, vyživující mýdla a peelingy s krystalky cukrové třtiny, které rozzáří a zvláční Vaši pleť. Neváhejte vychutnat si jedinečné rituály Pure Fiji na manikúře a pedikúře 4Comfort nebo na našich masážích.

Program proti oteklým nohám

Teplem, dlouhým stáním, nedostatečností lymfatického systému a dalšími vlivy dochází k otokům nohou, které jsou někdy akutní u jiných ale i chronické. Náš program je řešením pro oba důvody vzniku otoků dolních končetin.

Cílem celého ošetření je minimalizovat otok, zlepšit mikrocirkulaci, předcházet dalšímu vzniku otoků a co nejrychleji a na co nejdelší dobu eliminovat tento problém.Ošetření přináší okamžitou úlevu. Při dlouhodobých problémech je možné ošetření absolvovat i jako kúru, pro zastavení problému.

Pracujeme s přípravky založenými na pokročilých technologiích obsahujících patentové látky, které zvyšují osmotický tlak v mezibuněčných prostorech, díky čemuž jsou nohy odvodňovány a zbavovány edému. Dále přípravky obsahují látky posilující cévy a celý cévní systém, stejně jako další pomocné látky pro boj s otoky a zavodněním.

Během ošetření Vás čeká

 • kartáčová masáž nohou
 • aplikace aktivačního gelu
 • zábal s obsahem všech důležitých a vysoce aktivních látek
 • masáž nohou pomocí krému s odvodňujícím účinkem

Pro dokonalý účinek doporučujeme pravidelné užívání lymfodrenáží.

  

Těší se na Vás team 4Comfort.

Aktuality

DETOX

21.03. 2019

Speciální nabídka pro očistu Vašeho těla..

 

 

Více

CESTA KOLEM SVĚTA

01.03. 2019

SAUNOVÁ NOC 16.3.

 

Více

Alissa Beaute

26.02. 2019

nová italské produkty na naší kosmetice

 

Více

VALENTÝNKY

18.01. 2019

..SLEVA 14% NA LIBOVOLNÝ POUKAZ

 

Více

SV. VALENTÝN

18.01. 2019

Rezervace na 14.2.2019

 

Více

 
SlideshowSlideshow