Exotické masáže

ceník

WELLNESS CENTRUM 4COMFORT Vás zavede do světa exotiky. Nabízíme Vám proslulé rituály Pure Fiji a vlastní 4Comfort rituál vycházející z individuálního smyslového vnímání.

  • masáže mořskými lasturami 
  • kokosový a třtinový peeling
  • fidžijská masáž hlavy
  • medová maska
  • tlakové masáže
  • obličejový rituál

Ne náhodou mají ženy z tichomořského souostroví nádhernou pleť a vlasy. Stoprocentně přírodní kosmetika Pure Fiji ve spojení s unikátními masážními rituály Vám umožní ochutnat alespoň kousek tohoto panenského tropického ráje.

V naší nabídce najdete také 4Comfort rituálkde samotné Vaše smysly určí podobu Vašeho rituálu.

Rituály Pure Fiji

Ke všem rituálům Pure Fiji vstup do Saunového světa 120min zdarma.

Pure Fiji znamená především hloubkovou detoxikaci a důkladnou očistu těla. Používané exotické oleje s kokosovým mlékem jsou hypoalergenní, krásně voní a především zanechávají pokožku neuvěřitelně vláčnou a hydratovanou už po první aplikaci.

Bio kosmetika Pure Fiji z exotického ostrova Fiji je směsí extra panenského kokosového oleje a výtažků z exotických oříšků. Kokosový olej je ručně lisovaný z čerstvého kokosu technologií studeného procesu, který zachovává přírodní živiny. Ty mají hluboké hydratační účinky a sílu antioxidantů, které chrání pokožku před volnými radikály a pomáhají její regeneraci. Pure Fiji nabízí intenzivní hydratační tělové oleje, krémová kokosová másla, vyživující mýdla a peelingy s krystalky cukrové třtiny, které rozzáří a zvláční Vaši pleť. Neváhejte si vychutnat jedinečné rituály Pure Fiji také na manikúře a pedikúře 4Comfort.

Rituál MATAMANOA

Masáž studenými a horkými mušlemi přímo z ostrova Fiji v sobě spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Střídání horkých a studených mušlí má vysoce harmonizující účinky. Díky jejich blahodárné energetické vibraci načerpané přímo z moře jsou jimi masírovány čakry a energetické dráhy na těle. 

Obsahuje tlakovou masáž, masáž těla horkými a studenými mušlemi, zábal, masáž hlavy. 

Rituál TOKORIKI

Luxusní celotělové ošetření. Terapeutické účinky této masáže spočívají v promasírování a důkladném prohřátí svalstva a v rozproudění životní energie v těle. Díky rytmické a intuitivní masáži v rytmu mořských vln pociťujeme úžasnou relaxaci a příjemné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplývají.

Masáž je velmi vhodná cítíte-li se unavení nebo máte pocit zatuhlého svalstva, bolí vás záda a šíje.

Obsahuje cukrový peeling, masáž celého těla horkými mušlemi, nanesení kokosového másla, zábal těla a harmonizaci mozkových hemisfér.

Rituál FIJI

Hloubkově vyživující rituál, který navrací pokožce hydrataci, elasticitu a tím i mladistvý vzhled. Zlepšuje její prokrvení a posiluje pojivové tkáně. Tento exotický rituál začíná hloubkovým vyčištěním pórů a odstraněním staré pokožky aplikací kokosového krémového peelingu. Následuje tělový zábal, který hydratuje a vyživí do hloubky poškozenou pokožku vitamíny A, B, C a E. Pro závěrečné zklidnění a relaxaci je pokožka ošetřena opět několika kapkami přírodního kokosového oleje.

Obsahuje kokosový peeling, celotělový zábal, přikládání horkých kamenů a ošetření vlasů a pokožky hlavy exotickým olejem.

Rituál TOTOKA

Medový rituál TOTOKA je tropický, relaxační a vysoce detoxikační procedura, která obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu, ozdravuje, okysličuje, vyživuje, tónuje a zpevňuje pokožku a podkoží. K ošetření se využívá unikátní účinné kombinace fidžijského medu a kokosového oleje.

Obsahuje hydrataci pokožky medovou maskou třtinový peeling, masáž, zábal a tradiční fidžijskou masáž hlavy. Zaměřeno především na odstranění celulitidy a vyhlazení pokožky.

POCIŤTE SVĚŽÍ DOTEK TROPICKÉHO RÁJE A NECHEJTE SE HÝČKAT NA VLNÁCH REGENERAČNÍCH RITUÁLŮ!

4Comfort rituál

Nechte se hýčkat svými smysly!

Zažijte dokonalý harmonický prožitek a souznění Vašeho těla a mysli. Přesně to jsou 4Comfort rituály.

Provedeme Vás nádherným, jedinečným a neopakovatelným zážitkem, díky kterému se dostanete do těch nejvzdálenějších koutů světa. Kombinace exkluzivních masáží, rituálů, aromaterapie a jedinečných postupů, Vám dá možnost na chvíli zapomenout na okolní svět a „odletět“ kamkoliv, kam Vás Vaše fantazie a smysly odnesou.

Nechte Vaše smysly, aby Vám vybraly tu správnou podobu rituálu a dopřejte si v doprovodu Vašeho osobního průvodce (našeho maséra) tento úžasný relaxační zážitek.

Ceník

Ke všem rituálům Pure Fiji vstup do Saunového světa a relaxační bazén se slanou vodou 120min zdarma.

V ceně masáží je zahrnuto zapůjčení osušky, prostěradla, hygienických pantoflí a teplý čaj dle výběru.

Lze vybrat vůni masážního oleje.

Možnost rezervace i na společné masáže. 

Hotovost

Comfort + VIP karta

Rituál MATAMANOA (80 min) Pure Fiji
Tlaková masáž, masáž těla horkými a studenými mušlemi, zábal, masáž hlavy.
Hotovost
1 990,- Kč
Comfort + VIP karta
1 990,- Kč
Rituál TOKORIKI (110 min) Pure Fiji
Cukrový peeling, masáž celého těla horkými mušlemi, nanesení kokosového másla, zábal těla a harmonizace mozkových hemisfér.
Hotovost
2 590,- Kč
Comfort + VIP karta
2 590,- Kč
Rituál FIJI (80 min) Pure Fiji
Kokosový peeling, celotělový zábal, přikládání horkých kamenů, ošetření vlasů a pokožky hlavy exotickým olejem.
Hotovost
1 990,- Kč
Comfort + VIP karta
1 990,- Kč
Rituál TOTOKA (80 min) Pure Fiji
Medová koupel, třtinový peeling, masáž, zábal a tradiční fidžijská masáž hlavy. Zaměřeno především na odstranění celulitidy a vyhlazení pokožky.
Hotovost
1 990,- Kč
Comfort + VIP karta
1 990,- Kč
Hřejivý rituál (55 min)
Intenzivní masážní rituál, vyvolává silný pocit prohřátí, prokrvuje svaly a ulevuje od svalových křečí. Urychluje regeneraci a odstraňuje bolesti a únavu těla a svalstva.
Hotovost
1 490,- Kč
Comfort + VIP karta
1 490,- Kč
Kokosový rituál (50 min)
Komplexní regenerační péče o tělo spojená s kokosovou olejovou masáží. Hloubkově vyživující rituál navrací pokožce hydrataci, elasticitu a tím i mladistvý vzhled. Zlepšuje její prokrvení. Redukuje vrásky a strie. Vhodný zejména pro ženy.
Hotovost
1 490,- Kč
Comfort + VIP karta
1 490,- Kč
Královská masáž 4 rukou (dvě masérky) (55 min)
Hotovost
2 390,- Kč
Comfort + VIP karta
2 250,- Kč
4Comfort rituál (80 min)
Hotovost
1 490,- Kč
Comfort + VIP karta
1 490,- Kč