Saunové ceremoniály a peelingové procedury

Vážení příznivci saunování,

v rámci stálého zkvalitňování našich služeb a nabídky zážitkového saunování jsme pro Vás od zimní sezóny roku 2020 zahrnuli saunové ceremoniály a peelingové procedury do ceny vstupu. 

SAUNOVÉ CEREMONIÁLY

Saunový ceremoniál je řízené saunování, kdy saunamaster víří horký vzduch pomocí speciálních ručníkových technik a využívá znalostí aromaterapie. Ceremoniály probíhají v Saunovém dómu (finské sauně) po dobu 12-15 minut, obvykle ve třech cyklech. 

Jedná se o ojedinělé zpestření a zintenzivnění zážitku. Současně dochází ke zvýšení blahodárných účinků samotného saunování. 

 


PEELINGOVÉ PROCEDURY V PARNÍ SAUNĚ

Pravidelně pro Vás pořádáme řízený peeling v Solné parní inhalaci. Jedná se o kombinace cukru nebo soli, do kterých je přidávána směs bylin, olejů, a dalších přírodních produktů. Procedura trvá přibližně 10 min a obsahuje prohřátí těla, při kterém dochází k rozdání a okomentování peelingu.

 

DĚTSKÝ CEREMONIÁL

V zimní sezóně od 9:00 do 12:00 každou sobotu probíhá v Saunovém dómu za snížené teploty saunování pro rodiče s dětmi. (Více informací v sekci Saunový svět). V letní sezoně probíhá dětské saunování bez dětských ceremoniálů od 10:00 do 13:00 hod.

Součástí vstupného v zimní sezóně je také Dětský ceremoniál v 10:00 a v 11:00.

Zveme všechny děti a rodiče.

 

AKTUÁLNÍ PROGRAM CEREMONIÁLŮ 

 

Na saunové ceremoniály se můžete těšit opět v zimní sezóně 2022! 


 

Saunové ceremoniály jsou zahrnuty v ceně základního vstupu. 

Vyhrazujeme si 15 minut před ceremoniálem na přichystání sauny a 5 minut po skončení na úklid.

Názvy ceremoniálů budou zveřejněny v prostorách wellness nebo na recepci vždy večer v den konání saunového ceremoniálu.

Změna programu vyhrazena.