Saunové ceremoniály, show a peelingy

ceník

K ceremoniálům je připravena nabídka nejrůznějších solí, esencí a peelingů.

Peelingy v párách, saunové ceremoniály a show probíhají pouze v zimní sezóně.

Peelingy v páře

Pravidelně pro Vás pořádáme peelingy v Aroma parní lázni a v Solné parní inhalaci. Podávání solí, esence či peelingu z čistě přírodních produktů probíhá každé po, út, stř, pá, so + ne v ceně vstupu.

Aktuální rozpis peelingů v páře

Saunový ceremoniál

Saunový ceremoniál je ojedinělým zpestřením a intenzivním zážitkem Vašeho saunování. Neplní pouze funkci zábavnou, ale zvyšuje i blahodárné účinky samotného saunování. Saunový ceremoniál probíhá ve finské sauně po dobu 10-12 minut, obvykle ve třech cyklech. Saunový mistr polévá kameny a víří horký vzduch tak, aby dostatečně zvýšil potřebnou vlhkost a navodil pocit většího tepla. Posléze se individuálně věnuje každému návštěvníkovi a vytváří pomocí ručníku tzv. tepelný náraz, který tělo ještě více prohřívá.

Aktuální program ceremoniálů

Saunová show

Wellness centrum 4Comfort mimo klasických ceremoniálů pořádá i tzv. SAUNOVÉ SHOW. 
Saunové show ve 4Comfort jsou jedinečnou příležitostí zažít něco, co jinde na Moravě nenajdete! Oproti Saunovým ceremoniálům se liší především jejich tématickým zaměřením a využitím různých rekvizit. 
Přijďte k nám shlédnout speciální saunová představení.

Ke všem ceremoniálům nabízíme nejrůznější aromatické esence, peelingy či jiné přírodní produkty (med, třtinový cukr, eukalyptová sůl, heřmánek, aj.), které prospívají Vaší pokožce a uvolňují tělesné napětí.

Vychutnejte si saunování v doprovodu našich saunových mistrů a zvyšte tak efektivitu blahodárných účinků samotného saunování.

Aktuální program saunových show

Pohádkový ceremoniál

V zimní sezóně od 9:00 do 12:00 každou sobotu probíhá v Saunovém dómu za snížené teploty Pohádkové saunování pro rodiče s dětmi. (Více informací v sekci Saunový svět).

Součástí vstupného je také Pohádkový ceremoniál v 10:00 a v 11:00.

Zveme všechny děti a rodiče.

 

Aktuální program ceremoniálů saunových show

Ceník

Vážení příznivci saunování,

v rámci stálého zkvalitňování našich služeb a nabídky zážitkového saunování jsme pro Vás připravili nezapomenutelné chvíle v podobě Saunových ceremoniálů a Saunových show. Ceremoniály i Saunové show probíhají v Saunovém dómu. Můžete se také těšit na peelingy v Solné parní inhalaci a v Aroma parní lázní.

Hotovost

Comfort + VIP karta

Peelingy v páře
Podávání soli, esence či peelingu.
Hotovost
Zdarma
Comfort + VIP karta
Zdarma
Saunový ceremoniál
Zpestřuje a zesiluje blahodárné účinky saunování. Cena zahrnuje peeling.
Hotovost
20,- Kč
Comfort + VIP karta
20,- Kč
Saunová show
Speciální zážitkové saunování. Zesiluje blahodárné účinky saunování.
Hotovost
35,- Kč
Comfort + VIP karta
20,- Kč