Saunové ceremoniály, show a peelingy

 

Aktuální program ceremoniálů a show.

K ceremoniálům je připravena nabídka nejrůznějších solí, esencí a peelingů.

Peelingy v párách, saunové ceremoniály a show probíhají pouze v zimní sezóně.

V letní sezóně 2019 se na saunové ceremoniály v květnu a červnu můžete těšit každou středu a neděli v obvyklém čase 19:00, 20:00 a 21:00.

 

Peelingy v páře

Pravidelně pro Vás pořádáme peelingy v Aroma parní lázni a v Solné parní inhalaci. Podávání solí, esence či peelingu z čistě přírodních produktů probíhá každé po, út, stř, pá, so + ne v ceně vstupu. Aktuální rozpis peelingů v páře naleznetze ZDE.

Saunový ceremoniál

Saunový ceremoniál je ojedinělým zpestřením a intenzivním zážitkem Vašeho saunování. Neplní pouze funkci zábavnou, ale zvyšuje i blahodárné účinky samotného saunování. Saunový ceremoniál probíhá ve finské sauně po dobu 10-12 minut, obvykle ve třech cyklech. Saunový mistr polévá kameny a víří horký vzduch tak, aby dostatečně zvýšil potřebnou vlhkost a navodil pocit většího tepla. Posléze se individuálně věnuje každému návštěvníkovi a vytváří pomocí ručníku tzv. tepelný náraz, který tělo ještě více prohřívá. 

Saunová show

Wellness centrum 4Comfort mimo klasických ceremoniálů pořádá i tzv. SAUNOVÉ SHOW. 
Saunové show ve 4Comfort jsou jedinečnou příležitostí zažít něco, co jinde na Moravě nenajdete! Oproti Saunovým ceremoniálům se liší především jejich tématickým zaměřením a využitím různých rekvizit. 
Přijďte k nám shlédnout speciální saunová představení.

 

Ke všem ceremoniálům nabízíme nejrůznější aromatické esence, peelingy či jiné přírodní produkty (med, třtinový cukr, eukalyptová sůl, heřmánek, aj.), které prospívají Vaší pokožce a uvolňují tělesné napětí.

Vychutnejte si saunování v doprovodu našich saunových mistrů a zvyšte tak efektivitu blahodárných účinků samotného saunování. 

Pohádkový ceremoniál

V zimní sezóně od 9:00 do 12:00 každou sobotu probíhá v Saunovém dómu za snížené teploty Pohádkové saunování pro rodiče s dětmi. (Více informací v sekci Saunový svět).

Součástí vstupného je také Pohádkový ceremoniál v 10:00 a v 11:00.

Zveme všechny děti a rodiče.

Aktuální program ceremoniálů a show naleznete ZDE.

Aktuality

HORIZONTÁLNÍ solárium

14.05. 2019

dočasně mimo provoz

 

Více

SLUNEČNÍ LÁZNĚ 4COMFORT

24.04. 2019

OD 27.4.2019

 

Více

DETOX

21.03. 2019

Speciální nabídka pro očistu Vašeho těla..

 

 

Více

CESTA KOLEM SVĚTA

01.03. 2019

SAUNOVÁ NOC 16.3.

 

Více

 
SlideshowSlideshow