Saunové ceremoniály, show a peelingy

 

Aktuální program ceremoniálů a show.

K ceremoniálům je připravena nabídka nejrůznějších solí, esencí a peelingů.

Peelingy v párách, saunové ceremoniály a show probíhají pouze v zimní sezóně.

Peelingy v páře

Pravidelně pro Vás pořádáme peelingy v Aroma parní lázni a v Solné parní inhalaci. Podávání solí, esence či peelingu z čistě přírodních produktů probíhá každé po, út, stř, pá, so + ne v ceně vstupu. Aktuální rozpis peelingů v páře naleznetze ZDE.

Saunový ceremoniál

Saunový ceremoniál je ojedinělým zpestřením a intenzivním zážitkem Vašeho saunování. Neplní pouze funkci zábavnou, ale zvyšuje i blahodárné účinky samotného saunování. Saunový ceremoniál probíhá ve finské sauně po dobu 10-12 minut, obvykle ve třech cyklech. Saunový mistr polévá kameny a víří horký vzduch tak, aby dostatečně zvýšil potřebnou vlhkost a navodil pocit většího tepla. Posléze se individuálně věnuje každému návštěvníkovi a vytváří pomocí ručníku tzv. tepelný náraz, který tělo ještě více prohřívá. 

Saunová show

Wellness centrum 4Comfort mimo klasických ceremoniálů pořádá i tzv. SAUNOVÉ SHOW. 
Saunové show ve 4Comfort jsou jedinečnou příležitostí zažít něco, co jinde na Moravě nenajdete! Oproti Saunovým ceremoniálům se liší především jejich tématickým zaměřením a využitím různých rekvizit. 
Přijďte k nám shlédnout speciální saunová představení.

 

Ke všem ceremoniálům nabízíme nejrůznější aromatické esence, peelingy či jiné přírodní produkty (med, třtinový cukr, eukalyptová sůl, heřmánek, aj.), které prospívají Vaší pokožce a uvolňují tělesné napětí.

Vychutnejte si saunování v doprovodu našich saunových mistrů a zvyšte tak efektivitu blahodárných účinků samotného saunování. 

Pohádkový ceremoniál

V zimní sezóně od 9:00 do 12:00 každou sobotu probíhá v Saunovém dómu za snížené teploty Pohádkové saunování pro rodiče s dětmi. (Více informací v sekci Saunový svět).

Součástí vstupného je také Pohádkový ceremoniál v 10:00 a v 11:00.

Zveme všechny děti a rodiče.

Aktuální program ceremoniálů a show naleznete ZDE.

Aktuality

AKCE NA VÍKEND

19.09. 2018

21.-23.9.

 

Více

ZAHÁJENÍ ZIMNÍ SEZÓNY

19.09. 2018

28.-30.9.2018

 

Více

DÁRKY K VAŠEMU NÁKUPU

18.09. 2018

platí od 28.9.2018

 

Více

PEDIKÚRA PURE FIJI

18.09. 2018

nově také s lakováním Shellac

 

Více

VSTUP ZDARMA

10.09. 2018

akce na září..

 

Více

 
SlideshowSlideshow