Kosmetika

Kosmetická ošetření ve 4Comfort

WELLNESS CENTRUM 4COMFORT nabízí množství luxusních služeb pro udržení krásné a zdravé pleti a pokožky těla.

 • unikátní pleťové ošetření Skin Regimen
 • biokosmetika SynCare
 • italská spa kosmetika Comfort Zone
 • čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
 • barvení řas a obočí
 • slavnostní, svatební i denní líčení
 • kosmetická ošetření pro všechny typy pleti 
 • Ajurvédská kosmetika
 • Hydra Floral od Decleor

Využitím našich služeb se budete cítit krásní, odpočatí a spokojení.

Ke kosmetickému ošetření pleti používáme bio kosmetiku SynCare a pro specicální ošetření pleti italskou spa kosmetiku Comfort Zone.

Kompletní nabídku služeb najdete v ceníku.

HYDRA FLORAL OD DECLEOR

Přinášíme Vám nové kosmetické ošetření HYDRA FLORAL od profesionální francouzské kosmetiky DECLEOR, která přináší zásadní živiny pro posílení pokožky. Esenciální oleje jsou přirozeně antiseptické, antibakteriální a protizánětlivé. 

Na konci ošetření jsou pleť, tělo a mysl v dokonalé harmonii. Pleť je detoxikovaná, čistá a zářivá. Dochází k její hydrataci, revitalizaci a vyplnění.

60 min

odlíčení a exfoliace - diagnóza pleti - aromapresura - aromadrenáž - aromamasáž - hydra floral maska - technika oshibori

 

90 min

odlíčení a exfoliace - diagnóza pleti - masáž zad - aromapresura - aromadrenáž - aromamasáž - aromaplsty maska - hydra floral maska - technika oshibori

Skin Regimen od Comfort Zone

Comfort Zone je profesionální italská spa kosmetika, která získala řadu světových ocenění. Wellness centrum 4Comfort přichází s jejich novinkou - SKIN REGIMEN.
 
 • Kosmetické ošetření SKIN REGIMEN přináší rychlou a viditelnou deaktivaci stárnutí.
 • Za více jak polovinu času obvyklého kosmetického ošetření bude Vaše pleť omlazená, obnovená, zpevněná a zdravější.
 • Ošetření Skin Regimen kromě přírodních výživných složek a speciálních ingrediencí využívá Kabatovou techniku, neuromuskulární rehabilitační metodu, která posiluje tkáně a svalovou pružnost.
 
Ošetření Skin Regimen je pokroková péče o pleť, jejíž výsledek je znatelně lepší než po klasickém kosmetickém ošetření. Zákaznice nejsou červené, nemají žádnou reakci v důsledku čištění pleti, ba naopak odcházejí krásně omlazené, pleť je nádherně čistá, hydratovaná a svěží. 
Ošetření Skin Regimen od Comfort Zone je rychlé a zároveň velmi příjemné. Jeho součástí jsou exkluzivní světové masáže Palpa Roule a antigravitační masáž. Součástí je i protažení svalů v oblasti šíje a celková úleva. Ošetření Skin Regimen vyjma dokonalého estetického výsledku i ozdravuje pleť a přináší relaxaci.
Je vhodné pro jakoukoliv pleť, mužskou i ženskou. Primárně je určeno od 30 let výše, ale díky hloubkové hydrataci je možné jej absolvovat i v nižším věku. Nejedná se totiž o věk z občanky, ale o věk biologický, který stanovujeme diagnostikou pleti, která je součástí každého ošetření.
 
Korigujte stávající příznaky stárnutí, prodlužujte mládí a zvyšujte celkový pocit pohody na tělě i na duchu!

SynCare

Česká kosmetická značka SynCare již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici estetické a lékařské péče. Dodržuje zásady dermokosmetiky, zejména maximálně využívá přírodních surovin rostlinného původu i surovin v bio kvalitě z certifikovaného sběru a vyhýbá se parfemaci. V neposlední řadě kosmetika SynCare není testována na zvířatech. 
Pečujte o sebe s přípravky, které vyvíjí opravdoví profesionálové. SynCare je první českou dermokosmetikou s certifikací bio kosmetiky.

AJURVÉDSKÁ KOSMETIKA

Je netradiční kosmetická péče s přírodní kosmetikou Aryanveda. V bylinných krémech jsou ingredience smíchány tak, aby stimulovaly pleť k aktivaci jejích přirozených schopností. Pokožka sama o sobě má velkou schopnost regenerace, Ajurvédská péče o pleť tuto schopnost aktivuje a pomáhá zachovávat pleti zdravý, mladistvý a pružný vzhled. Zdravé tělo dýchá kůží tak jako plícemi, proto péče věnovaná kůži pomáhá udržovat ve zdraví celé tělo. Péči o pleť je vhodné kombinovat se zdravým životním stylem. Ajurvéda má vypracovány postupy ošetření pleti dle jejího typu.

Nabízíme širokou škálu ošetření od základního až po luxusní “spa" ošetření. Součástí kosmetické péče je ajurvédská masáž včetně masáže hlavy a rukou.

 

Aktuality

SEZÓNNÍ ZÁBALY

11.07. 2017

..v duchu arabských zemí

 

Více

Aktualizace darů a výhod

31.05. 2017

Sbírejte body za Vaše využité služby!

 

Více

DECLEOR

23.05. 2017

Nové kosmetické ošetření

 

Více

SLUNEČNÍ LÁZNĚ 4COMFORT

03.05. 2017

OD 2.5.2017 

 

Více

PRODLUŽUJEME VSTUP

20.04. 2017

na celý den..

 

Více

 
SlideshowSlideshow